O spoločnosti - Vectavir

O spoločnosti

Omega Pharma je spoločnosť špecializujúca sa na vývoj, výrobu a predaj voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetiky, ktoré distribuuje na lekárenskom trhu OTC aj v širokej distribúcii tzv. mass-marketu. V roku 2015 kúpila nadnárodnú skupinu Omega-Pharma americká farmaceutická spoločnosť Perrigo, čím sa Omega Pharma stala súčasťou 5. najväčšej OTC spoločnosti na svete a získala tak do svojho portfólia značky ako Coldrex, Niquitin a Vectavir.

Vysoká špecializácia, profesionalita a špičkový zákaznícky servis umožnili prudký rozvoj firmy a jej zaradenie medzi významných hráčov ako na slovenskom, tak aj na svetovom trhu.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenou firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Spoločnosť Omega Pharma je držiteľom certifikátov ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 na výrobu zdravotníckych prostriedkov, udelených renomovanou spoločnosťou Det Norske Veritas.